До мене в гості прийшли безсовісні друзі з їхньою примхливою дитиною. Я не стрималася, вчинила так, що подруга зрозуміла – зал ишитись у мене не вийде.

Я не люблю, коли до мене приходять у гості. Хто б то не був, мені легше сходити самій чи запросити до ресторану. Але іноді життєві обставини сильніші. Те саме у мене сталося минулого тижня через що я сильно посварилася зі своєю подругою, що дала, але себе винною не вважаю. Вона прийшла до мене додому, навіть не заздалегідь попередивши. Я нещодавно повернулася з відпустки, була розслабленою, хотіла ще трохи відпочити.

І вона буквально за годину до приходу пише мені, що скоро прибуде зі своєю сім’єю. Мені довелося швидко щось готувати, намагаючись забиратися в будинку. Подруга прийшла з чоловіком та 7-річною дитиною. Ми повечеряли, я чекала, доки подруга вже почне збиратися на вихід, але вона не поспішала. А потім я дізналася, що вони не зупинялися в готелі, хотіли в мене переночувати ще кілька днів. Я не була на таке готова. Гаразд, якби вона була одна, але тут ще й чоловік із дитиною.

Я вже почала думати про те, що ж вигадати, щоб вивести подругу. І тут до мене прибіг сусід, почав kричати, що я його затопила. Виявилося, що син подруги заліз у ванну, закрив пробку і ввімкнув воду, хотів влаштувати у мене в квартирі океан. Я не стрималася, почала kричати. Подруга зрозуміла, що залишитись у мене не вийде. Я взяла з неї стільки rрошей, щоб оплатити ремонт сусідові, вийшло не так уже й багато. І після цього подруга зі своєю родиною пішла. Хоч і вийшло напружено, зате я хоч позбулася несподіваних гостей.