Коли ми одружилися, Льоша перестав nлатити за мене і запропонував бюджет навпіл. Але те, що він зробив перед відпусткою, мене приголомшило.

Ми з Олексієм зустрічалися півроку. У кафе та під час прогулянок Льоша як справжній джентльмен nлатив за мене. Я була про нього хорошої думки. Коли він запропонував побратися і жити разом, я недовго думала, було відчуття, що разом з таким хлопцем я буду як за кам’яною стіною. Я думала, що він щедрий і добрий хлопець, але в процесі сімейного життя він показав своє справжнє обличчя. Відразу, як ми почали жити разом, він запропонував бюджет навпіл. На комунальні послуги та продукти сkидаємося порівну , а гроші, що залишилися, на особисті потреби.

Я була здивована такою пропозицією. У моїй родині це все оnлачував батько, а мати заробляла виключно на свої потреби. Моєї зарплати, в принципі, вистачало на життя на таких умовах, але на особисті речі доводилося трохи економити. Хоча останні події мене дуже обурили. Льоша прийшов якось і каже: -У мене відпустка на роботі, я хочу злітати до Єгипту, вже замовив білет для себе. У тебе вистачить грошей, щоб полетіти зі мною? Гро шей у мене не було, в результаті Льоша полетів сам. Коли я засмучена розповіла про цє маму, вона була обурена: «Ви сім’я чи ні?» Вона радить мені розл учитись, а батько, навпаки, підтримує позицію мого чоловіка.