Щоразу, коли ми з чоловіком свар имося, свекруха починає розливати олію на вогонь. Її остаточна мета – розл учити нас із чоловіком

З чоловіком у нас стосунки нестабільні, ми часто свари мося, але миримось у результаті. Водночас ми вже п’ятнадцять років. Головною причиною зберегти сім’ю для нас є донька. Вона — наша основна цінність. Ми з Олегом її дуже любимо, це нас поєднує. Нашій Насті вже десять років. Свекруха чомусь одразу мене не злюбила. Вона дозволяє собі втручатися у наші стосунки.

Останнім часом мені здається, що ми так часто свари мося через її втручання. Коли ми маємо якісь значні розбіжності, вона починає надзвонювати то мені, то Олегу, намагається вмовити нас, щоб ми не намагалися помиритися. -Ну, Анечко, скільки можна сва ритися, га? Я знаю, в чому справа! Ви із Олегом просто дуже різні люди.

Це все несумісні характери. Може спробувати пожити окремо? Олегу вона говорить майже те саме, просто ще критикує мене і намагається переконати його, що я невідповідна для нього партія, мовляв, він знайде краще. Мені зовсім не подобається її втручання. Якщо судилося, що ми з Олегом розлучимося, нехай це станеться без стороннього впливу з боку лише за нашим бажанням. Як можна вплинути на свекруху, щоб вона від нас відстала?