Лише у свої 40 років я усвідомила, що дуже сильно хочу мати чоловіка та дітей. Але всьому цьому не бувати, бо є в моєму житті один нюанс

Нещодавно я святкувала свій день народження на самоті. 40 років – це серйозна цифра. Здебільшого я сиділа і міркувала про те, що не так зробила у своєму житті. Зараз я не маю ні родини, ні друзів. Справа в тому, що з самого дитинства я мала великі амбіції, насамперед намагалася досягти певних досягнень, а не взаєморозуміння з людьми. Це мені прищепили змалку. Батьки дуже хотіли, щоб я стала спортсменкою.

Я дуже прагнула досягти високих результатів, але одна травма поставила хрест на моїй кар’єрі. Тоді я пішла здобувати вищу освіту і намагалася там довести, що найкраща. Після університету я започаткувала свою справу, у мене зараз є свій прибутковий бізнес. Я завжди була вся у роботі. У мене були поверхові стосунки з чоловіками, але зазвичай вони не тривали довго.

Я завжди вважала, що мені ніхто не потрібний для щасливого життя. Тільки нещодавно усвідомила, що дуже хочу сім’ю та дітей, але вже пізно. Я не вірю, що у моєму віці можна ще утворити сім’ю, про дітей мріяти не доводиться. Я вирішила написати це одкровення, щоб інші дівчата не повторювали моїх помилок.