На весіллі у моєї сестри всі ми чекали біля дверей РАГСу, а молодих не було. Вони з’явилися на годину пізніше, так ще й під оком нареченого був синець

Весілля моєї сестри було досить смішним. Усі вже зібралися біля дверей РАГСу, а молодят не було ще. Спочатку почали переживати через це близькі родичі, а потім це передалося і гостям. Минуло вже півгодини, а нареченого та нареченої не було! Мати нареченої почала дзвонити дочці, але та не брала слухавку. В результаті молодята прибули, але з впізнанням на годину, з обличчям нареченого було щось не так.

Більшість гостей помітили величезний синець під оком нареченого, шар тонального крему його трохи прикривав, але повністю приховати синець не міг. Пізніше я спитав у Ані: -Що з Максимом сталося? Виявилося, що напередодні весілля він організував хлопчачий вечір, під час цієї вечірки сильно напився і з’явився до нареченої в гості, став пропонувати покатати її на руках, бо в нього до неї велике кохання.

Аня сильно бо ялася за свою безпеку, тому відмовлялася. Відбиваючись від нього, вона штовхнула його трохи, він похитнувся і обличчям ударився об одвірок. Результатом цього зіткнення став великий фінгал. На ранок Максу було так соромно, що він навіть пропонував весілля скасувати. Запізнилися через те, що годину намагалися замазати синець.