Ми збирали на квартиру, як раптом я виявила, що ваrітна. Але чоловік не був радий новини. Він поставив мене перед вибором; або він, або дитина

П’ять років тому я вийшла заміж за Павла. З самого початку ми стали мріяти про своє сімейне гніздечко і майже відразу почали збирати. Ми заробляли практично порівну, тому і внесок був майже рівноцінним. Дітей ми в найближчому майбутньому не панували, але як відомо, людина припускає, а Бог має в своєму розпорядженні. Наші плани порушила моя раптова ваrітність. Паша не надто цієї новини зрадів, чесно кажучи, такої реакції я від нього не чекала.

-Тобі потрібно позбутися дитини. -Чому? -Наразі не час для дітей, якщо ти наро диш, не зможеш працювати, тоді на квартиру ми накопичимо значно пізніше. До того ж дитина – це зайві вит рати! -Але ми не можемо просто так взяти і позбутися дитини! Він вже живий!

Ми дуже сильно посварилися, дійшло до того, що він поставив ультиматум: або я, або дитина. Зрозуміло, вибір було зроблено на користь дитини. Тоді мій чоловік вчинив як справжній негідник. Він подав на розлу чення і спробував перетнути кордон із нашими спільними накопиченнями, але нічого не вийшло. На щастя, його зупинили. Не віриться, що я із цією людиною п’ять років жила і планувала все життя прожити.