Я завжди лаяла невістку, і ось недавно дізнаюся, що у сина є коханка. Я в таємниці від сина сфотографувала їх листування і відправила невістці. Результати не дали чекати довго. (ARM/YK)

Одного вечора мій син сказав, що у нього є дівчина і вони збираються одружитися. Я була у нестямі від радості. Але коли ми познайомилися з нею, вона мені не сподобалася, не про таку невістці я мріяла. Вона також старша за мого сина. Моєму синові 29, а їй – майже 30.
Одним словом, я її не злюбила. Вони одружилися, і ми стали жити під одним дахом. Ми не ладнали один з одним, у неї жахливий характер. Я намагалася з нею подружитися, але безрезультатно.

Вона нічим по дому не займалася, відмовлялася виконувати хоч частину домашніх обов’язків. Я намагалася поговорити з нею, знайти з нею спільну мову, але всякий раз розмова закінчувалася скандалом. Вона несла їжу в спальню. Я стала помічати, що мій син змінився. Раніше у нас були теплі і дружні стосунки. А тепер він повертається пізно вночі і замикається в кімнаті. Він не хоче спілкуватися зі мною. Я не можу зрозуміти, що я не так зробила, що навіть рідний син відвернувся від мене, не спілкується зі мною.

Мені терпець увірвався, і я стала лаяти невістку з кожного приводу. У підсумку вони зібрали речі і переїхали на знімну квартиру, а через місяць виявилося, що вона вагітна. Про те, що у мене буде онук, я дізналася за три дні до пологів. Онука я досі не побачила, я не ходжу в гості до них, хоча дуже хочу познайомитися з онуком. Нещодавно я дізналася, що мій син спілкується з якоюсь дівчиною. Вона дуже красива, до речі, вона молодша за мою невістку. Я сфотографувала листування на свій телефон, щоб показати невістці. Тепер я їх посварю, як колись вона намагалася посварити всіх нас. Можливо, нова невістка виявиться хорошою.