Людей в парку майже не було, так як вже темніло. Раптом я помітила дитячу коляску біля лавочки. Заглянувши всередину, я втратила дар мови.

Після роботи я йшла додому по своєму звичайному маршруту через парк. На вулиці вже темніло. У парку майже не було відвідувачів. Раптом я помітив дитячу коляску біля лавки. Поблизу нікого не було. Я підійшла і заглянула всередину. Коляска була порожньою. «Невже забули взяти з собою коляску?»,- розмірковувала я. Повернувшись, щоб озирнутися, я помітила якийсь рух поблизу кущів. Я підійшла ближче і була шокована, побачивши там хлопчика (ARM/YK). Малюк, якому на вигляд було від року до півтора років, щось шукав в кущах.

Помітивши мене, Він посміхнувся, потім простягнув до мене руки. Я була в розгубленості, не знала, що робити далі. Стало очевидно, що поодинці мені не вдасться знайти матір дитини. Тоді я набрала номер поліції. До приїзду патруля ми з моїм новим другом змогли пограти і з’їсти печиво, яке було у мене в рюкзаку. Поліцейський склав протокол на місці. Процедура була надмірно стомлюючої і дуже затягнутою. Не було ні свідків, ні зачіпок.Закінчивши з паперами, поліцейський звернувся до мене:
— Чому б вам не взяти хлопчика з собою на деякий час?
— Я не можу, у мене двоє дітей. Що скаже чоловік?

Поліцейський посміхнувся:
— Бачте, де двоє, там є місце і для третього. Я жартую, не хвилюйся. Це ненадовго, всього лише до ранку. Якщо на той час мати хлопчика не знайдеться, то завтра ж помістимо його в притулок. У вас добре серце, ви одна з усіх перехожих зупинилися і проявили турботу. Зробіть добру справу і доведіть її до кінця. Я подзвонила чоловікові і розповіла про те, що трапилося. Коли він побачив мене з малюком, посміхнувся і розвів руками. Мої дочки дуже зраділи, вони були в захваті, стали грати з малою дитиною.

Ми з чоловіком дивилися на них і згадували наші перші роки батьківства. Це був незабутній момент. Раптом задзвонив телефон. Офіцер поліції повідомив, що мати хлопчика була знайдена. Через деякий час до нас приїхав батько малюка. Він розповів, що дружина вагітна, вони чекають другу дитину. Вранці дружина з малюком пішли гуляти. Там дружина відчула слабкість і запаморочення і знепритомніла. Її привезли в пологовий будинок. Вона народила дівчинку. Тепер ми подружилися сім’ями. Я стала хрещеною матір’ю дівчинки.