Я не хотіла жити зі свекрами, тому запропонувала чоловіку жити з моїми батьками. Вже через місяць було ясно, що це було одним із найгірших рішень у моєму житті.

Нещодавно я вийшла заміж. Свого житла у мого чоловіка немає, тому квартирне питання постало руба. Мені не дуже хотілося уживатися зі свекрухою, я начулася страшних історій про те, як свекрухи руйнують шлюби. Зрештою я запропонувала Юрі пожити з моїми батьками. Вже через місяць було ясно, що це було одним із найгірших рішень у моєму житті.

Взагалі, вони нейтрально ставилися до мого чоловіка, але коли ми стали жити разом, він почав викликати у моїх батьків гостру ворожість. Вони постійно шушукаються, іноді і мені відверто скаржаться. Їх не влаштовують звички Юри, а також те, що він, на їхню думку, мало заробляє. Мені така ситуація в будинку дуже встигла набриднути, і я вже мріяла про те, щоб ми переїхали жити окремо.

Але тут несподівана подія – я завагітніла. Це перекреслило всі надії, бо я змушена піти у декрет, а зарплати Юрі не вистачить на житло, що знімається. Знаєте, Юрко не помічає, як мої батьки до нього ставляться. Він вічно знаходить виправдання їх огидної поведінки. Я навіть не знаю, чи потрібно йому розплющити очі на те, що відбувається чи нормально, що він живе у світі своїх ілюзій. Не уявляю, як загостриться ситуація після народження дитини.