Я почала періодично перевіряти телефон чоловіка і знайшла листування з однією жінкою.

З чоловіком ми майже 16 років разом прожили, але зараз уже настав час ставити крапку в наших відносинах. Розумію, що трапилося багато в чому моя вина. Я даремно його пробачила сім років тому. Коли нашій доньці було три роки, чоловік почав часто затримуватись на роботі. Жіноче серце не обдуриш, я одразу відчула, що щось не так.

Я почала періодично перевіряти його телефон і знайшла зрештою листування з однією жінкою. Вони домовлялися про зустріч та обговорювали як їм було добре. Мені було дуже бо ляче. Я nроплакала два дні, а потім знайшла в собі сили, щоби влаштувати чоловікові сkандал. Він мало не на колінах вибачався. Мені не хотілося залишати доньку без батька, тому я вибачила.

Після цього сім років він поводився як зразковий сім’янин, але нещодавно я з’ясувала, що історія повторюється. Він залишив комп’ютер увімкненим, я хотіла перевірити свою пошту, але погляд зачепився за діалог з якоюсь жінкою. Знову сkандал, знову сл ьози. Цього разу я не прощатиму. Я не хочу постійно бути в ролі приниженою та ображеною. І сім років тому теж прощати не варто було. Той, хто змінив одного разу, змінюватиме завжди.