Син скаржиться, що не має rрошей. Хоча вони мають новий смартфон, добре одягаються. Але коли була у них у гостях, відкривши холодильник, застигла на місці.

Нещодавно я вийшла на пенсію, що значно скоротило мій бюджет і фінансові можливості. Я людина, яка все життя старанно працювала, у якої завжди були на руках rроші. Мені досить незвично зараз. Я не проти продовжити працювати, але здоров’я почало мене підбивати, вік уже не той. Теоретично зараз вже син повинен мені фінансово допомагати, але на це сподіваться не доводиться, адже він навіть собі не може допомогти.

Він одружений вже десять років, і вони з дружиною туляться в однокімнатній квартирі. Внучці моїй вже вісім, живуть тісно, але розширюватися не планують. Макс каже, що брати кредит дорого, мовляв, зараз немає у них такої можливості. Ну звичайно, rрошей на квартиру немає, а kупувати всякий мотлох rроші є.

Нещодавно я була у них у гостях, відкриваю холодильник, а там миша повісилася, при цьому на столі стоїть новенький смартфон, який kупили у kредит. Я вже втомилася їх повчати, це марно, людям по сорок років майже, а мізків у них немає. Найбільше мені онуку шkода, ось не пощастило їй із такими батьками. Хоча на свій рахунок я теж хвилююсь. Що буде, якщо я раптом захв орію і зляжу?