Донька випадково дізналася про зраду чоловіка. Але розл учатися вона не стала, в неї в rолові з’явилася інша «геніальна» ідея

Поводження моєї дочки дивує мене. Я знаю, як неприємна невірність. Але це не означає, що вона повинна поводитися як її невірний чоловік. В цьому випадку краще розл учитися. Однак моя дочка з цим не погоджується. Маша погодилася щоб її доглядали. Звичайно, вони не просто «ходять пліч-о-пліч». Часто вона ночує у таємного залицяльника, залишаючи онука із зятем. Я не беру онука з ночівлею, бо не хочу заступатися за Машу і вплутуватися в її сімейні розбірки. Мені не спокійно за онука. Як йому рости в такій сім’ї? Хоча він мало що розуміє, він усвідомлює, що його батьки більше не люблять один одного. Маші все одно. Коли Маша вийшла заміж і наро дила, їхні шляхи з тим залицяльником розійшлися.

Але випадково вони одного разу зіткнулися у торговому центрі. Довгий час вона була глуха до його зацікавленості, оскільки вважала свою сім’ю найщасливішою у світі. Одного разу її чоловік був нібито відряджений на короткі ділові екскурсії і іноді затримувався на роботі для виконання важливих обов’язків. Однак Маші не варто було турбуватися, бо зять ніколи раніше не давав їй приводу засумніватися у його вірності. Коли дочка вирішила віднести піджак чоловіка у хімчистку, виявила чек із магазину спідньої білизни. Маша спочатку подумала, що чоловік вирішив зробити їй сюрприз, але згодом зрозуміла, що ні. Щоб «приперти його до стінки», Маші довелося чекати, поки зять прийде з роботи. Звичайно, він спочатку вигадував абсурдні виправдання.

Зрештою, зізнався, що він мав роман із колегою по роботі, але нічого серйозного, а по-справжньому він любив лише Машу. Дочка з онуком стали частіше бувати у мене вдома. Ми обговорювали nроблему, доки онук грав, а вона nлакала. Я порадила їй розл учитися, а не мучити себе. — Що за розл учення, мамо? Іллюші потрібний батько та чоловіче виховання! Я не можу обмежувати сина у спілкуванні, закон все ж таки. У будь-якому випадку Маша вирішила зберегти сім’ю. Насправді, сім’ї там більше немає. Дочка зробила те саме, що і зять до неї, і жоден з них не знаходить нічого nоганого в тому, що робить інший. Вона вважає, що таким чином вона досягла справедливості. Насправді, це нагадує дитячий садок.