Коли я була на заробітках, мама зах воріла. Я найняла її сусідку в селі, щоб та доглядала маму. І тут з’явилися наші родичі

16 років тому моя сім’я опинилася у жахливому фінансовому стані. Тоді моя подруга порадила мені поїхати до неї до Італії на заробітки. Ми порадилися з мамою, і наприкінці розмови вона вже сама мене вмовляла скористатися шансом, адже іншого виходу в ситуації, що склалася, у нас просто не було. Так я залишила свою 7-річну дочку з мамою, а сама переїхала до Італії. В основному я працювала доглядальницею, але іноді доводилося і прибиральницею підробляти. Загалом роботи я не боя лася, так що в цілому все було виносимо.

За 16 років я змогла kупити квартиру доньці, відремонтувати двоповерховий будинок мами та навіть сплатити половину пишного весілля дочки. Здавалося, все налагоджується, але не тут то було. Моя мама захв оріла. Я відпросилася на два тижні, повернулася на батьківщину, відвела маму до найкращих фахівців. Її частково вилікували, але їй потрібен був постійний догляд, а на той момент моя дочка із зятем виграли зелену карту і збиралися переїхати до США.

Я домовилася із сусідкою мами, що платитиму їй по 5 тисяч гривень щомісяця, щоб вона доглядала мою матір. У селі такі rроші були загалом чималенькою сумою. Сусідка була мила і дуже добра жінка, так що за маму я була спокійна. Та й я бачила, як вона одужує з кожним днем завдяки її доглядальниці. Я нарешті могла повернутися на свою роботу, але тут з’явилися мої родички. Мені зателефонувала двоюрідна сестра мами і почала kричати на мене, мовляв, яка з мене дочка, коли я так роблю з рідною матір’ю, залишаю її одну з чужими людьми. Ось я не розумію: чи це я якась неправильна, чи в моєму вчинку і справді немає нічого кримінального?