Брат мого чоловіка хотів вступити до театрального, але його мати його відмовила. Ось з того дня в хлопця в житті почалися неприємності

Мій чоловік працює далекобійником, по всій країні розвозить продукти. Робота досить важка, через неї він змушений часто бути відсутнім удома. Але за те платять пристойно. Але в останній рік у нього постійно були nроблеми через машину, вона часто ламалася, доводилося чимало витрачатися на ремонт. У результаті це йому набридло і було вирішено купити нову машину, а стару продати за символічною ціною.

Брат, дізнавшись про це, вирішив купити її. Брат мого чоловіка взагалі людина дуже хороша, але з роботою йому категорично не щастить. Вічно щось йде не так, а пробував він себе в дуже різних сферах, але все валиться з рук. Він взагалі до театрального хотів вступити, але його мати відмовила. Вона йому погрозила, що залишить без спадщини, якщо він вибере таку несерйозну професію.

Після цього Олексій багато де себе пробував, але нічого в нього не виходило. Особисто в мене було таке враження, ніби життя йому мститься за те, що він зрадив свою мрію. Машину мого чоловіка він придбав, спочатку ми за нього переживали, але все напрочуд гладко пішло. Перший місяць він відпрацював без якихось неприємностей, був такий радий цьому, що запросив нас це відсвяткувати. За чашкою чаю він зізнався, що у вихідні підробляє клоуном, відтоді припинилися неприємності.