Буквально за три дні до весілля вночі о третій годині до мене постукали. На порозі стояв п’яний брат

Сидячи за столом, брат знову після двох чарок почав свою звичну промову: -Для щастя потрібні три речі: rроші, rрошіта ще раз rроші. Обличчя його почервоніло від ентузіазму, очі гарячково блищали. Ніхто не наважувався суперечити, лише підтакували. Хто наважився б суперечити такій впливовій людині? Йому належав єдиний завод нашого маленького містечка, який було основним джерелом доходу більшості жителів. Як вихідцю з простої сім’ї вдалося досягти таких висот? Питання цікаве, і дурню було очевидно, що без махінацій тут не обійшлося. Брат після вісімнадцяти поїхав до столиці без штанів, а повернувся через двадцять років із величезною кількістю rрошей та впливовими знайомствами з кримінальних кіл. Чим він весь цей час займався було загадкою навіть для найближчих, сім’ї він казав, що на якомусь підприємстві працював. Керівником Діма був безжальним.

Його не цікавило нічого, крім матеріальної наживи. Після його повернення ми рідко спілкувалися, справа не тільки в зайнятості брата, просто я дивився на нього і не впізнавав. У ньому ніби нічого людського не лишилося. Батьки теж дивилися на нього з якимось сумом, навіть подарований ним шикарний особняк не міг змінити виразу їхніх очей. У сорок п’ять років у нього не було ні родини, ні серйозних стосунків, лише нескінченна низка коханок. Усі вже змирилися, що Діма довічний холостяк. Мама мені навіть одного разу сказала: -Добре, що він не одружується, з нього б не вийшло сім’янина. Уявляєте, яким потрясінням для нас було, коли Діма оголосив, що має намір познайомити нас з нареченою? Проте воно не зрівняється з другою хвилею наших емоцій, коли ми побачили наречену. Настя була звичайною дівчиною із села, зовсім не схожа на моделей, з якими раніше крутив романи Діма.

Їй було лише двадцять вісім. Дівчина дуже красива, але простою, природною красою. Але коли під час знайомства Настя прямо подивилася мені в очі, я на мить завмер, глибина зелених очей лякала. Вона моргнула, наслання зникло. Діма в неї був дуже закоханий, він перетворився, бачив лише її, готовий був на все. За півроку пішла активна підготовка до весілля. Урочистість мала потрясти всіх своїм розмахом. І ось буквально за три дні до неї, вночі о третій годині до мене постукали. На порозі стояв п’яний брат у устілку. Щось у ньому незримо змінилося. У мене серце защеміло, це знову був той Діма, якого я колись знав. -Вона мене обдурила, Міш, ти чуєш? Вона обдурила мене! Я був готовий на все, чорт, на все! Вона обдурила мене! Вiн мало не nлакав. Я не міг зрушити, тільки за кілька хвилин відтанув і провів його в будинок. Там уже Діма мені розповів, що Настя обманним шляхом у нього добру половину майна відтягла і відлетіла в іншу країну, залишивши лише записку: Ти це заслужив, ти монстр.