Сестра з валізою прийшла, віддала речі мені, дитину залишила у хаті. Не встиг я заперечити, як вона повернулася і пішла.

Все почалося звичайного ранку, я як завжди збирався на роботу, але звичний ритуал був порушений дзвінком у двері. Гостей я не чекав, тому здивувався, на порозі виявилася сестра зі своєю донькою та невеликою валізою. Вона мовчки простягла мені валізу, я автоматично взяв. -Привіт, ти чого так рано? Племінниця в цей момент вбігає до квартири, а сестра мило посміхається: -Ми з Вітей їдемо на відпочинок, а ти з Настею посидь! Все, поки що, спізнюся! У валізі є інструкція з догляду за дітьми, я особисто писала! Не встиг я заперечити, як вона повернулася і пішла.

Я чудово розумів, чому вона так вчинила, ні за якої умови в іншому випадку я не став би сидіти з дитиною. Вона знала, що я дітей не виношу. Я вже збирався зателефонувати до Аліси і висловити все, що думаю, але тут пролунало ззаду: -Дядю Женя, я там на твоєму ноутбуці квіточки фломастером намалювала, тепер він виглядає краще! Я з жахом обернувся. З цього моменту почалося моє веселе життя. Спочатку я намагався найняти няню, але нікого пристойного не знайшов, довелося взяти відпустку. Весь час я ходив і сам себе матерів сестру. Про себе, щоб не дай боже племінниця не вивчила такі слова.

Настя страшенно непосидюча дитина, вона чорт у спідничці, гасає по квартирі як скажена, наче навмисно шукає щось, щоб зіпсувати. Вона зламала мені купу посуду, змалювала шпалери, і я був стра шенно злий. На цей тиждень встиг перейнятися якоюсь дивною любов’ю до її милих щічок з ямочками, золотистим волоссям і великим сяючим очам, в яких світ був сповнений цікавістю їй . Ніколи раніше я так багато часу з дітьми не проводив, їхня активність та непослухняність лише дратувала, і я колись для себе вирішив, що дітей заводити не буду, але буквально за тиждень Настя закохала мене в себе. Коли її забрали батьки, вдома якось стало порожньо та незатишно. Тепер я мрію, що і в мене колись буде така дочка .