Мачуха вирішила зали шити молодшу сестру на мені, щоб я провалила іспити, але тут у мене з’явився »геніальний» план

Мами не стало, коли мені було дванадцять, тож той період я пам’ятаю дуже добре. Це було справжнім kошмаром, спочатку я навіть не вірила, що це все реально. Але на жаль, мамі в ліkарні вкололи антибіотик, коли у неї запалення легень було, після цього трапилася бурхлива алергічна реакція, врятувати її не вдалося. Так ми з татом залишилися самі. Він намагався забутися на роботі, пізно приходив додому, тому часто я залишалася на самоті. Тато ожив, коли за рік у нашому житті з’явилася тітка Олена. Взагалі вона з самого початку дала зрозуміти, що не дуже рада моєму існуванню, але я просто була задоволена тим, що батькові повернувся стимул до життя.

Через рік Олена наро дила доньку, але вона наро дилася з відхиленнями та відставала у розвитку. Чомусь після цього Олена на мене розл ютилася ще більше. Тепер удома було неприємно перебувати, мене супроводжували критика та заkиди. У цей період у мене з’явилася мрія вступити до університету та з’їхати. Перед випускними іспитами я майже не спала та постійно готувалася. І ось настав день іспиту, увечері я поставила будильник, помолилася всім богам і лягла спати. Мене розбудив kрик сестри.

Я спішно встала, на годиннику ще було шість ранку. Батько був у відрядженні, а мачуха, зважаючи на все, не повернулася вчора додому після дня наро дження. За годину я їй зателефонувала. -Олено, коли ти повернешся? Мені на іспит скоро! -Повернуся о 12. Ти ж не залишиш Олю одну, так? — Єхидно відповіла Олена. Тут я зро зуміла. Що вона збирається зробити так, щоб я не пішла на іспит. Довелося щось вигадувати. Я розбудила сусідку і залишила у неї Олю. Не віриться, що Олена пішла на таку підлість. На щастя, я все добре здала і скоро поїду до університету, житиму в гуртожитку.