Ганні нарешті випав шанс поїхати до санаторію. Тільки ось всі дивувалися, чому вона взяла з собою маленьку онуку. А ось чому

Ганні було 62 роки, коли вона вирішила поїхати до санаторію разом зі своєю онукою. Оскільки бабуся мала багато процедур, дівчинка була змушена годинами чекати її в коридорі. Чимало відвідувачів санаторію дивувалися, навіщо ж бабуся притягла маленьку онуку із собою? Справа в тому, що Ганна все життя пропрацювала вчителькою у школі. Коли вона збиралася йти на пенсію, всі батьки благали її зали шитися ще на кілька років, адже вона могла знайти підхід до будь-якої дитини.

Ось тільки зі здоров’ям були вже серйозні nроблеми, чоловік – у тому числі. У подружжя був син, особисте життя якого не склалося. Він узяв за дружину дівчину зі свого села, потім у них наро дилася донька. Оскільки батьки сkандалили з приводу, дівчинка часто опинялася з бабусею. Син Ганни завжди був на заробітках за кордоном, оскільки не мав можливості знайти роботу на батьківщині. Якось, коли син повернувся з поїздки, Ганна попросила його поговорити із дружиною.

За той час, поки він був на заробітках, онука завжди сиділа в нєї, а мати з’являлася лише кілька разів на місяць. Коли Ганні пощастило здобути путівку, вона зателефонувала своїй невістці. Але та нахабно відповіла, що з дитиною їй ніколи сидіти, адже вона знаходиться на збережи, і скоро нар одить другого. І що їй залишалося робити? Маша – дуже мила дівчинка, завжди посміхається, з усіма спілкується. Навряд чи відвідувачі санаторію знають історію бабусі та онуки, тому їм так легко судити про все.