Коли Валентині виповнилося 70 років, вона більше не могла жити сама, і вирішила переїхати до доньки. Ось тоді і вона дізналася всю правду про зятя

Валентина після смерті чоловіка не хотіла обтяжувати єдину доньку, але коли їй виповнилося 70, жити одна вона більше не могла. У неї з’явилися серйозні nроблеми з тиском, потрібно було щоб хтось був поруч, якщо їй раптом стане nогано. До цього переїзду вона знала про те, як справи в сім’ї дочки, дуже поверхово. Вона бачила, що зять не надто небалакучий, але списувала все на особливості його характеру.

Але коли вона стала з ними жити, багато чого прояснилося. Василь грубо поводився зі своєю дружиною, він звалив на неї всі обов’язки по дому і був дуже вимогливий. Сам нічого по господарству не робив, але вимагав від дружини залізної дисципліни. Деякі правила поширилися і на Валентину Іванівну. Спочатку вона намагалася адаптуватися, але її дуже пригнічувало, що її єдину доньку ось так принижують та ображають.

У чужу сім’ю вона намагалася не лізти, але одного дня все-таки не витримала: -Василию, може ти спробуєш дружині в чомусь і допомогти, а не лише наказувати? — несміливо запропонувала жінка. Чоловік був розл ючений, що хтось сміє йому вказувати в його будинку. Він поставив дружині ультиматум: або я або твоя мати. Жінка вирішила роз лучитися. Наразі Валентині трохи соромно, що вона стала причиною розл учення доньки.