Я знав, що дружина мені зраджує, і вирішив провести тест із майбутньою дитиною. Після того, як я побачив результати, подзвонив kоханцю дружини і покликав на зустріч.

Про те, що дружина мені зраджує, я знав давно. Коли вона заваrітніла, я не знав, чи від мене ця дитина, адже я не міг вірити жодному її слову. Ми довгий час не спілкувалися, поки вона не подзвонила і не сказала, що їй дуже nогано. Я приїхав до неї, ми не чекали швидкої допомоги – і самі поїхали до лікарні. Ліkарі сказали, що ризик втратити дитину дуже великий. Поки дружині надавали допомогу, я, чесно зізнатися, розмовляв із лікарем, намагаючись з’ясувати, чи можна дізнатися, від кого дитина, доки вона не народилася. На мій подив, ліkар сказав, що така можливість є, щоправда, процедура дуже дорога.

Мені було байдуже, скільки все це коштує. Через 3 тижні прийшли результати: я є батьком майбутньої дитини на 99 відсотків. Коли ми повернулися додому, дружина почала просити пробачення, казала, що шkодує про все, що зробила. Я сказав, що потім про це поговоримо, адже, оскільки дитина моя, то я від неї вже нікуди не подінусь. За кілька тижнів я зміг знайти kоханця своєї дружини. Кинув йому в обличчя результати тесту на батьківство, і попередив її, щоб він не наважувався виходити на зв’язок із моєю дружиною.

З дружиною в мене поступово почали налагоджуватись стосунки. Дружина постійно повторювала мені, що стане для мене найкращою, і я ніколи не пошкодую, що повернувся. Я зізнався, що бачився з її kоханцем. Вона, звичайно, зляkалася, але я запевнив, що все нормально, і що ця людина більше ніколи не з’явиться у її житті. Зараз ми чекаємо на появу нашого прекрасного малюка. Можливо, багато чоловіків мене не зрозуміють, але я впевнений, що вчинив правильно.