Після сва рки з чоловіком я пішла до мами. Вона мені подарувала новий телефон, я вставила сім-карту в новенький, подарований мамою, телефон і заревіла

— Розповідай! Чому знову nлачеш, – мама погладила Ніну по голові. — Артем знову до своєї kолишньої пішов. Досі все не втрясли. Ми вже рік як разом, а він продовжує до неї бігати, — скаржилася Ніна мамі. — Мамо, а можна я до тебе переїду на тиждень. Давно ми з тобою не святкували 8 Березня разом. То університет, то відрядження, а тепер… — Можна, звичайно, доню, — мама підбадьорливо посміхнулася дочці. Три дні Ніна не дзвонила та не писала Артему. Її чоловік теж не дзвонив. Ніні було дуже незвично засинати і прокидатися однією, не обіймаючи коханого.

Мати бачила переживання дочки, але вдавала, що не помічає. Вечір восьмого березня. Мати з дочкою сиділи за святковим столом, вітаючи один одного і бажаючи всього найкращого. Ніна подарувала мамі новий, наворочений, кавоварний агрегат. А доньці мати подарувала новий телефон. — Доню, — не витримала мати, — Артем так і не подзвонив? Ніна, стримуючи сль ози, лише заперечливо похитала головою. — Ну гаразд, втішати тебе я не буду. Не маленька, сама розберешся.

Тільки хотіла сказати, живи в мене скільки вважаєш за потрібне. Я завжди рада твоєму суспільству. Вони прибрали зі столу, помили посуд, прибралися в кімнаті. Ніна пішла до себе до кімнати. Вставила сім-карту в новенький, подарований мамою, телефон і заревіла. На телефоні висвітлилося повідомлення про пропущені дзвінки. Тридцять вісім пропущених дзвінків від Артема та двадцять СМС від нього. Виходить, що хлопець намагався додзвонитися до неї, а її старий телефон зіпсувався. Через кілька хвилин, до неї постукала мама. — Ніно, до тебе Артем. А він не такий вже й поганий, — сказала вона і пішла до себе в кімнату. – Це свято стане ненависним для мене, – крізь сль ози посміхнулася Ніна і вийшла до коханого.