Коли я крутилася як білка в колесі, працювала, доглядала за будинком і малюком, чоловік лежав на дивані. Якось мої не рви здали

Після свого розл учення я зареклася, що стосунків із нашими чоловіками більше будувати не буду. На щастя, після розл учення батьки допомогли мені, я змогла перебратися із сином жити до Америки. Це мені допомогло впоратися з важким емоційним станом після розриву з чоловіком, з яким ми зустрічалися чотири роки, а потім ще п’ять років були одружені. Олексія я справді любила, але ці почуття були невзаємними, як на мене.

Зараз я думаю, що люблячий чоловік зобов’язаний піклуватися про дружину та майбутнє потомство, а не думати тільки про себе. Коли я переїхала до Америки, я побачила, як чоловіки ставляться до сім’ї. Вони нарівні з жінкою дбають про дітей, проводять з ним стільки ж часу, а не лежать біля телевізора та п’ють пиво після роботи. Ми з моїм першим чоловіком розлучилися саме через те, що він мені абсолютно не допомагав.

Я з малюком намучилася, але Льоша постійно тільки й робив, що грав у свої комп’ютерні ігри. А потім ще в мій бік почали висловлюватись претензії, що я виглядаю не так добре, як раніше. Але хто може виглядати добре, якщо він не спить уночі, працює, а ще постійно крутиться як білка в колесі, щоб удома було затишно та чисто? Якоїсь миті я не витримала і вирішила, що без чоловіка моє життя буде кращим. Я жодного разу не пошкодувала після розл учення. Я молода, сподіваюся, що ще вдасться зустріти людину, яка мене по-справжньому любитиме.