Мені призначили заступником начальника. Це викликало невдоволення з боку Галини Володимирівни. Від начальника я дизналася, що та приходить до нього та скаржиться на мене, всяки гідоти розповідає. Тоди весь віддил вирішив помститися

Заступник начальника відділу і водночас керівник нашої групи вийшла на пенсію. На її місце призначили мене. У групі нас чотири людини – я, дві молоденькі співробітниці та Галина Володимирівна. Жінкі 63 роки. Досвіду в останньої більше , ніж у мене, але їй не сьогодні завтра на пенсію, і потім у неї мерзенний характер і повне небажання навчатися чогось нового, тому начальник (чоловік, добродушний, як слон) висунув мене. Природно , це викликало невдоволення у Галини Володимирівни. Вона бачила себе на місці заступника начальника відділу. Але в обличчя мені вона свого невдоволення не висловлювала.

Отримувала завдання від мене і мовчки виконувала. Натомість начальнику на мене скаржилася. — Чому ти, голубонько, нашу Галину Володимирівну утискуєш? І далі розповідає, що та приходить до нього і скаржиться на мене, всякі гидоти розповідає. Розібралися. Начальник повірив мені, а не цій змії. Він же добре знає її. До речі, улюблена приказка Галини: «Мене не люблять, бо я ріжу правду матку». Це вона так свої кляузи називає. Потім нас почала перевіряти прокуратура. Тричі приходили, тричі нічого не знайшли. Але хто писав кляузи нам говорити відмовлялися. І лише після третього разу начальнику натякнули, що всі три рази до них приходила червона.

А у нас, у відділі, тільки Галина фарбує волосся хною. Яким би добродушним не був наш начальник, але щура в колективі терпіти не захотів. Зібрався звільнити її. Для початку вліпив дисциплінарне стягнення. Але та пішла до суду і стягнення анулювали. Її бойкотує весь відділ, стукачів ніхто не любить, народ просто ігнорує. Але Галина Володимирівна звільнятиметься і не думає. За законом до шістдесяти п’яти років ми її звільнити не можемо. От і змушені будемо терпіти її ще півтора роки. А вона продовжує ходити з гордо піднятою головою, будучи впевненою, що страждає за правду.