Ми знайшли стару коробку під матрацом бабусі, і побачивши вміст скам’янілі. Навіщо вона зберігала ті багатства, коли сім’я її голодувала

Нещодавно пішла з життя наша кохана бабуся. Ми були дуже прив’язані до неї, нам було дуже шкода її втрачати. Через деякий час ми змирилися зі втратою. Потім ми вирішили прибратися в бабусиній кімнаті і винести з кімнати весь мотлох. Ми чудово розмістили її фотографії в альбомі. Потім ми віднесли частину її речей до церкви, до якої вона дуже любила ходити. Коли ми підняли матрац бабусі, ми знайшли там коробку. Оскільки вона була досить старою, ми змогли легко відкрити ії.

І побачили, що там було багато rрошей. Гр оші були різних валют. Ми всі були просто вражені величезним багатством моєї бабусі. Ми були вражені тим, як вона спромоглася заощадити стільки rрошей. І найцікавіше, як вона обміняла стільки rрошей на валюти різних країн. Моя мама завжди розповідала, що у дитинстві вони жили дуже бідно. Мама пам’ятала, що іноді у них не було навіть хліба та можливості попити звичайного чаю. Ми знали, що моя бабуся не любила витр ачати rроші, але ніколи б не подумали, що вона збирала стільки років.

Вона ніколи нічого не kупувала ні для нас, ні для себе. І ніколи не допомагала із витратами в сім’ї. Скільки себе пам’ятаю, ми жили на зарnлатню мами та тата. Нам дуже потрібні були rроші, які накопичила бабуся. На них ми купили 2 квартири: для мене та для моєї сестри. Також ми купили дуже гарну машину для батька. Він завжди мріяв сісти за кермо цієї машини. Для нас досі велика таємниця, чому моя бабуся збирала стільки років? Хіба вона не хотіла, щоб у її дітей був нормальний одяг, їжа, освіта? Хіба вона не хотіла, щоб ми скористалися цим величезним багатством, коли його знайдемо?