Коли тітка хвалила свою доньку Іру як могла, один із синів її подруги вирішив взяти Іру за дружину. І тут з’ясувалась вся правда

Моя двоюрідна сестра Іра була предметом замилування для всієї рідні. Багато в чому для виникнення такого репертуару вона мала б бути вдячна своїй матері, яка тільки й робила, що розхвалювала свою доньку на кожному кроку. Наші родичі, не надто обтяжені критичним мисленням, вірили усьому, що каже Ольга Андріївна. -Моя Іра просто розумниця, вона в іноземній компанії працює і є найкращим співробітником. І все завдяки її неймовірному розуму, хоча ні, розум — це ще не найголовніше.

Головне, що вона дуже працьовита. Ось стане працівником року незабаром, і її відправлять до Америки. Вона мені каже, що я вас забезпечу повністю, матусю, не хвилюйся. Моя мама слухала батькову сестру з відкритим ротом, а потім з осудом на мене дивилася. -Ось бачиш, чого люди домагаються, ну а ти чого зі своєю творчою професією, га? Я працювала дизайнером, що маму не влаштовувало, вона мріяла, що стану юристом, як Іра. Мама мене завжди з Ірою порівнювала.

Ольга Андріївна розхвалювала свою доньку не лише перед ріднею, а й у чужих людей. У це повірив один із синів її подруги. Дмитро був справді успішний. «Якщо Іра чудова господиня, дбайлива донька та успішна, розумна жінка, то це саме те, що мені потрібно!» — Розсудив він і зробив Ірі пропозицію. Але в процесі шлюбу з’ясувалося, що правдою були лише слова про зовнішність Іри, все інше було наслідком бурхливої фантазії. Діма не став жити з дурною і невихованою дівчиною і незабаром розлучився. Тільки їхнє розл учення розплющило о чі родичам на справжню сутність Іри.