Коли я вирішила, що настав час і мені працювати, то свекруха ніби з ланцюга зірвалася. Вона таке влаштувала.

Я виходила заміж одразу після університету, я вже була ваrітна першою дитиною. Про те, як ми з чоловіком житимемо і на що, мене мало турбувало. Мій чоловік на 10 років старший за мене, поки я була студенткою, він вже встиг відкрити свій бізнес, заробити на хорошу квартиру, так що щасливе і забезпечене майбутнє на мене чекало. Не врахувала я одну деталь, що доки я була у деkретній відпустці, то я була дуже зручною для чоловіка. Я прибиралася в будинку, як прислуга, я готувала смачний обід, як кухар, я сиділа з його дітьми, згодом я наро дила ще двох, як нянька.

Коли молодша дитина вже пішла в перший клас, я зрозуміла, що більше не можу сидіти без діла . Я добре вміла шити. Раніше я шила якісь дрібні речі для своїх знайомих, а зараз вирішила, що настав час почати шити за rроші, якщо я вмію щось робити добре, то чому б на цьому не заробити. Хоча чоловік не ображав мене фінансово, мені просто хотілося щось робити самій, а не сидіти цілодобово під замком. У мене було відчуття, що життя минає, а я ніяк не реалізувалася.

Коли чоловік почув про моє прагнення, то просто засміявся і сказав, що в мене нічого не вийде. Або навіть якщо вийде, то я отримуватиму копійки, тому краще не витрачати на це свого часу. Потім він зателефонував своїй мамі і все розповів, вона теж сміялася. А потім подзвонила мені і почала звітувати, як маленьку дівчинку. Вона казала, мовляв, я закину дітей, вони будуть безпритульними, що вдома у нас буде брудно, що я не господиня зовсім, а недороблена бізнес-леді. Мені здається, річ у тому, що з появою роботи в мене, чоловікові доведеться допомагати мені по дому, а йому категорично ліньки. Мене засмучує таке ставлення до мене та моїх бажань.