Льова під тиском дружини вмовляв матір nродати будиночок. Бабуся важkо погодилася. Але хто б міг подумати що вони зможуть так нахабно вчинити

Рік тому Льова з дружиною почали натякати Вірі Миколаївній, що їм вже набридло жити на орен дованій основі в чужому будинку, і їм потрібна допомога у придбанні свого житла. Віра Миколаївна запропонувала їм віддавати по 60% із кожної своєї пенсії, але не для цього молоді такі розмови заводили, як виявилося… Льова під тиском дружини запропонував матері продати її будинок, щоб вони могли kупити квартиру в місті та забрати маму до себе. Віра Миколаївна поставилиа на ноги двох дітей. Вони з чоловіком працювали, не покладаючи рук, щоб хлопчики нічого не потребували. Чоловік залишив Вірі Миколаївній 3-кімнатний будинок у селі, а хлопчикам – rроші, непоганий старт для початку шляху.

Молодший син, Льова, часто хв орів, і тому він виріс більш розпещеним і менш самостійним, а ось старший, Семен, о 21-й одружився з прекрасною дівчиною, а через два роки вони виграли зелену карту і вже довгий час живуть в Америці. Рік тому Льова з дружиною почали натякати Вірі Миколаївній, що їм уже набридло жити на орен дованій основі в чужому будинку, і їм потрібна допомога у придбанні свого житла. Віра Миколаївна запропонувала їм віддавати по 60% із кожної своєї пенсії, але не для цього молоді такі розмови заводили, як виявилося.

Льова під тиском дружини запропонував мамі продати її будинок, щоб вони могли купити квартиру в місті та забрати маму до себе. Вони так довго вмовляли, що Віра Миколаївна таки продала свій будинок, проте вона ні копійки старшому синові не віддала… як і велів Льова. Загалом незабаром старенька переїхала до міста, продавши свій будиночок у селі, в якому пройшло все її життя… Спочатку все було ще виносимо, але потім невістка почала дуже нахабно і неповажно поводитися по відношенню до свекрухи: та не дозволяла Вірі Миколаївні займатися улюбленою справою приготуванням, адже вважала, що на одній кухні двох господарок бути не повинно, потім заборонила читати книжки і дивитися телевізор увечері, щоб заощаджувати rроші на електрику….

Якось молодший син із дружиною взагалі образили бідну жінку. Повернувшись із роботи, Льова сказав, мовляв, вони з дружиною подумали і вирішили відправити Віру Миколаївну до Семена на 6 місяців. Щоб усе було чесно, кожен син, за планом Льови, мав утримувати матір 6 місяців. Зі сль озами на очах Віра Миколаївна сіла в літак, якого боя лася до жа ху. Семен із дружиною прийняли її з теплом, Невістка одразу показала свекрусі, що де лежить, щоб та могла спокійно вдома господарювати, онуки показали жінці місто, а син сказав, що та може зали шитись у них, скільки захоче, адже він чудово здогадувався, як з мамою звертався молодший брат. Ось такі два різні чоловіки виросли в одному будинку.