Я вже хотіла одружитися з Віталієм, як раптом у мене з’явилася ідея — поговорити з його kолишньою. Це змінило все у нашому житті

Коли я зустріла Віталія, він здався мені дуже скромною і навіть сором’язливою людиною. Вигляд у нього був дуже пошарпаний, і я відразу зрозуміла, що в його житті не вистачає жіночої руки. Спочатку він мені був просто цікавий, але всього за кілька місяців я по вуха закохалася в нього. Як би там не було, тримала його на відстані, бо не поспішала пов’язувати себе романтичними стосунками. Коли ми таки почали зустрічатися, я дуже швидко зрозуміла, що Віталій – жертва своєї kолишньої дружини. Те, що він розповідав мені про своє сімейне життя, іноді доводило мене до сл із.

Якось пізно вночі, коли коханий вже спав, я вирішила з’ясувати, ким була його kолишня дружина. За кілька хвилин я змогла знайти її сторінку в соціальних мережах. Там я знайшла старі фотографії із моїм чоловіком, коли вони їздили на відпочинок, були в гостях у друзів тощо. Не витримала, написала жінці, попросила номер телефону, а вже в розмові попросила її про зустріч. Жінка виявилася дуже спокійною, погодилася розповісти все те, що було у неї з Віталієм. Виявилося, що причиною розл учення були постійні зради Віталія.

Його характер змінився дуже різко, він дуже часто мав спалахи аrресії, він ставав просто нестерпним. Наприкінці нашої розмови жінка попросила мене не поспішати, і добре подумати, чи варто мені зв’язуватися з цією людиною. Наступного дня я розмовляла вже з Віталієм. Розповіла йому про те, що бачилася з його колишньою дружиною. Говорила, що не вірю жодному його слову щодо сімейного життя, розповіла про те, що знаю про його здатність змінювати і т.д. Коли він пішов, я зателефонувала мамі і розповіла про все, на що вона мені відповіла: -Дочка, краще залишитися однією, ніж зв’язатися з розл ученим чоловіком. Можливо, мама має рацію. Та й Віталій почав розповсюджувати всякі чутки про мене серед наших спільних знайомих.