«Твій чоловік тобі зраджує зі мною» — пролунав голос у слухавці. Я вирішила дізнатися все у чоловіка, але його заява мене приголомшила

Коли мені було 21, я вийшла заміж. Все почалося добре, проте через кілька років я залишилася одна з нашими трьома маленькими дітьми, тому що ми з чоловіком розлу чилися через те, що він пішов до іншої жінки. Мені було дуже важkо як у фінансовому, так і моральному плані. Усі оплати залишалися мені, оскільки мій kолишній чоловік нам не допомагав і навіть не цікавився дітьми. Через деякий час він почав заявлятися, мовляв, щоб побачитися з дітьми, хоча про нього не чути було вже дуже довгий час. Спочатку він приходив до нас додому займатися з дітьми, а потім почав приділяти мені знаки уваги. Зрештою, ми знову зійшлися, і він знову переїхав до нас.

Мені навіть це було приємно, тому що у дітей знову буде повна сім’я, і мені не буде так важkо утримувати всю нашу сім’ю. Але мені так тільки здавалося, бо чоловік нам нічим не допомагав і не працював. Натомість він зміг сидіти та займатися з дітьми, поки я була на роботі і приносила rроші до будинку.
Якось моя найменша дитина, наш син Альоша, сильно зах ворів, і довелося його відвозити до ліkарні і залишатися з ним там. Бувало, я навіть кілька днів не могла приходити додому, бо була з дитиною у ліkарні. В цей час чоловік залишався з іншими двома дітьми вдома, через що мені було спокійно, бо за дітьми було кому наглянути.

В одну з ночей у ліkарні мені зателефонувала з незнайомого номера жінка, до якої ще давно пішов мій чоловік. Сказала, мовляв, він знову мені з нею зраджує. Я не прийняла це всерйоз, але вона дзвонила настільки часто, що я вже спитала про це чоловіка.
Він сказав, що ( D / KQ ) це дійсно так і знову пішов до неї. Я була в шоці, тому що не чекала цього, тому що до цього він присягався, що такого більше не повториться. Нещодавно він знову повернувся, але я просто не відчинила перед ним двері, бо більше не довіряю йому. І тим більше у мене вже з’явилися нові стосунки з чоловіком, кому я справді важлива.