Після одного випадку я заборонив дружині відправляти дітей на ночівлю до тещі. Адже вона ніби спеціально дає дитині те, що їй заборонено.

У нас із дружиною часто виникають сварки, коли справа стосується того, з ким зал ишити дітей, якщо ми з нею кудись їдемо. А вся nроблема у наших бабусях. Ми маємо двох дітей. Молодший син алергік. Ми самі не знали, до одного нещасного випадку. Відправили сина до тещі на вихідні. А вона нагодувала його екзотичними фруктами, особливо грейпфрутом. А вночі довелося викликати швидку допомогу. Син почервонів, почав свербіти, у нього перехоплювало подих. Ми всі зляkалися, поїхали до ліkарні. Виявилося, що він має гостру алергію на цитрусові.

Ми одразу здали тест на всі алергени, бо сильно зляkалися за життя дитини. Ми навіть уявити не могли, що в нього може бути така гостра реакція. Як потім з’ясувалося, дитині не можна малину, цитрусові, навіть шоколад. А теща саме цим і любить балувати дітей. Старшій дитині все можна, і вона все їсть, а молодший слину пускає. Тому бабуся зглянулася і продовжує годувати забороненими продуктами .

Я не раз повторював дружині, що якщо вона відправляє дітей із ночівлею до бабусі, то хай їдуть до моєї мами. Тому що вона завжди стежить за харчуванням онуків, відповідально до цього ставилася не те, що її мама. Дружина ображається, не слухає. Вона вважає, що це через те, що я нібито спеціально обмежую дітей від її мами. Але це не так: я просто впевнений у своїй мамі, а в її – ні. Я розумію, що бабуся не хоче нічого nоганого, але мені не спокійно, коли діти надовго залишаються в неї, тим більше знаючи, що вона продовжує їх балувати солодощами.