Під час збирання я знайшла стару записну книжку чоловіка, а там – чимало rрошей. І вирішила я з’ясувати у нього всю правду

У молоді роки мій чоловік мав багато дівчат. Тому я довго сумнівалася, чи варто виходити за нього заміж. У результаті ми одружилися, але я розуміла, що своє минуле він досі не може відпустити. Іноді навіть задивляється на дівчат, які проходять повз нього на вулиці. Робота в нього чудова: він керує логістичною фірмою, часто затримується на роботі, зате отримує високу зарnлату. Тішив мене лише той факт, що всю свою зарnлату він приносив додому.

Якось я була на корпоративі чоловіка, і не могла повірити своїм очам: у його колективи було дуже багато гарних дівчат, причому незаміжніх. Повернувшись додому, я почала перевіряти записник свого чоловіка. Нічого підозрілого не знайшла, але я не могла бути впевнена, що під Іваничем не записана одна з його kоханок. Якось я затіяла в будинку генеральне прибирання. Вирішила викинути весь той мотлох, який скупчився за довгі роки.

В одній із ящиків чоловіка я знайшла стару, нічим не помітну записну книжку. Випадково відкрила першу сторінку – там виріз. Усередині лежало 100 тисяч!
Дочекавшись чоловіка з роботи, я влаштувала йому грандіозний сkандал. Він тікав від мене всією квартирою, а потім сказав, що хотів зробити мені сюрприз на Новий рік – шикарну шубу. Але через те, що я копалася в його речах – шубу я більше не отримаю.

Він що, у пориві гніву не зміг вигадати кращої відмазки? Яка шуба? Я в житті не носила шубу, і завжди віддавала перевагу спортивним курткам. За виразом обличчя та мімікою мого чоловіка я зрозуміла, що все це він вигадав, а всі його жести вказували на те, що він патологічний брехун. Ми не розмовляємо кілька днів. Оскільки явної ознаки зради немає – я збентежена і не знаю, як краще вчинити.