Ми з чоловіком переїхали до квартири нашої мрії, і я думала, що ми проживемо щасливо. Але тут з’явилася моя подруга Рита та все зіпсувала

У мене є подруга – Рита. Про неї і буде історія. Рита дуже помітна, красива, доглянута жінка. Нам обом по 36. Я Марго знаю з університету, Вона завжди знаходилася в центрі уваги чоловіків, та й зараз цією увагою не обділена, але вона не звертає уваги на чоловіків, які зацікавлені у ній. Риту приваблюють чоловіки з товстими гаманцями, яких привертають наївні випускниці. З цього приводу Рита часто приходила до мене — nлакати в плече, а я уважно її вислуховувала, тому що мій чоловік пізно приходив додому, і я більшу частину дня проводила на самоті і в тиші, не рахуючи шуму телевізора. Незабаром збулася наша з чоловіком давня мрія – ми переїхали у нашу двійку в центрі міста, на яку ми збирали останні кілька років. Після цього Рита почала практично жити у нашому будинку. Вона приходила вранці, а йшла, коли чоловік повертався з роботи і підвозив її додому — «не пішки ж подрузі додому йти» — думала я. Пізніше я помітила, що чоловік затримується у неї — то кран полагодити, то люстру повісити, то ще щось, він і від чашки чаю не відмовлявся .

Я зли лася хоча б тому, що мій чоловік міг би провести цей час з мною, а не з моєю подругою. Ми й так із ним через свої роботи бачилися на кілька годин на день. Кінець моєму терпінню настав, коли одного дня я рано повернулася з роботи — погано себе почувала, і виявила на кухні свого чоловіка в компанії Рити за чашкою чаю. Виявилося, що чоловік теж рано повернувся, бо в них відключили світло, він вирішив приїхати додому, попрацювати звідси, щоб час не гаяти. Перед цим йому зателефонувала Рита і попросила докинути її до ліkарні, яка була під нашим будинком. Коли візит скасувався, Рита зазирнула до нас на чай. Я, звичайно, була здивована знахідкою, але не надала цьому значення. Попила з ними чай і приступила до збирання, поки мій благовірний возив Риту додому. Під час прибирання в нашій спальні знайшла там мереживні жіночі труси яскраво-червоного кольору, що валялися біля ніжки ліжка. Труси були не моїми. Я ледве стримувала себе, щоб не заnлакати – чекала пояснень від чоловіка.

Той, як і слід було очікувати, повернувся запізно – перетягував якісь коробки із квартири до підвалу Рити. На мою знахідку він не відреагував. Сказав, що він злий на Риту за важку роботу і сильно стомлений. Він спокійно пішов спати. Всю ніч я просиділа на краю ліжка — чекала, коли чоловік встане, щоб я отримала відповіді на свої запитання. Вранці він сказав, що вперше бачить ці труси і підозрює, що вони мої. Я добре знаю, коли мій чоловік каже правду, а коли бреше. Повірте, його голос був впевнений, чіткий – він говорив правду. Все для мене стало зрозумілим. Я зателефонувала Риті, сказала, що хочу з нею зустрітися в кав’ярні. Мої підозри підтвердились. З нашим переїздом, мій чоловік став завидним нареченим в очах Рити. Вона зізналася в скоєному сама, сказала, що хотіла відбити в мене чоловіка, за що їй дуже соромно. Червоні труси були частиною її підступного плану. Після цієї зустрічі ми з Ритою ніколи більше не бачилися. Чоловік навіть і не спитав, куди вона зникла, мабуть, він сам про щось почав здогадувався.