Батьки і рідня згадали про мене тільки тоді, коли побачили мене на дні народження моєї тітки. І те, що сказали, збило мене з пантелику.

Мої батьки завжди хотіли, щоб я став лікарем, але цього не сталося, бо я не мав такого бажання. Я чудово знав, чим хочу зайнятися у цьому житті. Точні науки я розумів набагато краще, сфера програмування була перспективнішою. Я вирішив вступити на програміста. Батьки після мого переїзду до міста на навчання відмовилися мені допомагати. Я влаштувався на роботу у заправці, працював ночами, після навчання. Усі мої родичі вважали, що я не шанував батьків своїх, і також відмовилися від них. Зі мною поряд була тільки тітка Наїра. Я дуже любив свою професію, університет закінчив із червоним дипломом. Тоді я жив своєю професією.

Оскільки виділявся серед інших студентів, швидко зміг знайти роботу за фахом. Спочатку я працював у маленькій компанії, заробляв також мало. Але потім зміг знайти роботу вже у великій компанії та почав мати справу з великими сумами. Весь цей час мої батьки не згадували про мене. Навіть не вітали мені з днями народження. Гроші, що я заробляв, відкладав на власне житло. Мені було двадцять сім, коли зміг купити собі квартиру у центрі Києва. Потім купив собі машину. І, звичайно, допомагав моїй тітці Наїрі. Коли був день народження тітки, я вирішив купити їй новітній телевізор, коштував він близько 40000 тисяч. Усі мої родичі були в неї вдома. Коли я зайшов, вони …, побачивши мене в такому одязі і з таким подарунком, більше слова не говорили.

Наступного дня мені раптово зателефонував батько. Почав розмовляти зі мною так, ніби всі ці роки ми щодня спілкувалися. Запитував про різне. Але я знав, що він точно зателефонував через брак грошей. Вже за три дні він захотів грошей. Мовляв, маму звільнили, а йому зрізали зарплатню. У них грошей майже немає, вистачає лише на їжу та на комунальні послуги. Я відразу відмовив і зробив це з таким тоном, щоб йому було зрозуміло більше не дзвонити мені з цього питання. Їх же не було поруч, коли я мав труднощі. Мені дзвонили не лише батьки, а практично вся рідня. У всіх після моєї появи на святі раптом скінчилися гроші. У цьому житті я хочу і допомагатиму тільки тітці Наїрі. Всі ці роки зі мною поряд була тільки вона. Ще багато років тому мої батьки зробили свій вибір, який відмовив від мене. Їхньої уваги, любові чи чогось я не потребую. Тільки нехай будуть подалі від мене.