Рідна мати почала вимагати з мене гроші, мовляв, я сиджу в неї на шиї. Моя дружина вже ледве погоджувалася, але я вирішив зробити інакше

Ще після того, як не стало мого батька, я з дружиною та дочкою переїхали до його старої квартири, яка дісталася моїй матері та батькові ще давно. На той момент власниками були я та моя мати. Мама моя жила окремо, тому що в неї досить складний характер, і не тільки моїй дружині було б з нею складно жити, але ще й мені. Так як моя дружина перебуває в декретній відпустці і стежить за нашою дочкою, забезпеченням сім’ї я займаюся. Нас все влаштовує, живемо трохи вище за середнє, тому що нам не доводиться платити за оренду квартири.

Якось моя мати почала звинувачувати мене в тому, що я сиджу на її шиї. Аргументуючи це тим, що в нашій квартирі вона теж має частку, і що ми їй повинні помісячно за цю частку платити. Як таке можна було сказати, коли вона сама живе у квартирі, частка якої є і в мене? Хіба виходить, що я живу на її шиї? Я сам забезпечую сім’ю, іноді навіть їй допомагаю фінансово, за можливості. Але вона почала наполягати на цьому і сказала, що за це ми зобов’язані зробити ремонт у всій квартирі, і давати в оренду кімнату, яка їй належить.

І за це також давати їй гроші. Ми з дружиною були у величезному шоці. Моя дружина вже майже погоджувалась, оскільки вона зовсім не любить конфлікти, і готова на все, щоб жити спокійним життям далеко від моєї матері. Але я на це не погодився. З якого часу я маю все це робити, поки у мене є всі права власності як на цю квартиру, як і на ту, в якій живе моя мати? Тим більше, мій батько, перш ніж його не стало, сказав, що ця квартира буде моєю. Як можна так поводитися з єдиним сином? Я б у житті не подумав, що на нас чекатиме така розмова.