Коли до нас приїхали дівер з дружиною, я їх зустріла як слід. Але після однієї заяви цієї зухвалої жінки, я терпіти не стала

Я думала, може з моїм 2-річним сином щось не так. Тому що він був таким відстороненим, повільно ходив, важко спілкувався. Я злякалася, може у нього якесь відставання у розвитку. Подруги мене заспокоювали, мовляв всі хлопчики розвиваються повільніше за дівчаток, так що все нормально з моїм сином. Але я все ж таки вирішила піти до ліkаря. Ліkар мене теж заспокоїв, сказав, що син у мене цілком здоровий. Просто він має такий особливий характер, він інтроверт, не любить гучні звуки, швидкі рухи, але це все нормально.

Так я заспокоїлася. А от нещодавно чоловік повідомив, що його брат із дружиною заїдуть до нас на кілька днів проїздом. Я дружину брата не знаю, тільки за весільними фотографіями бачила. Але я була рада, що вдасться познайомитись. Дружину брата звали Світланою. За той час, що вона була в нас, то на стільки мене вибісила, аж сил немає. Вона постійно натякала мені, що з моїм сином щось не гаразд. Тому що її дворічна дочка більше знає та вміє, ніж мій син. У результаті вона зовсім забула про всякі рамки і прямо в обличчя мені та чоловікові сказала: — Та ваш син просто тупий.

Тут я вже не витримала та полізла на неї з кулаками. Ніхто не має права ображати мою дитину. Чоловіки нас розняли, я пішла до кімнати і сказала чоловікові, щоб він якось виганяв з нашої квартири брата з його нахабною Світлаю. У результаті вони переїхали до свекрухи. Свекруха мені зателефонувала наступного ранку. Виявилося, що Світлана їй сказала, мовляв я не вмію нормально спілкуватися і кидаюся на людей.

Про те, що вона образила мою дитину, не було сказано ні слова. Тоді моя мудра свекруха вчинила дуже розумно. Вона сказала Світлані, що копила спеціально для неї з сином rроші, щоб ті могли поїхати відпочивати закордон. А коли дізналася про подробиці брехні Свєти, то прямо їй повідомила: — Думала, що ти з моїм сином відпочинеш. Але якщо ти вважаєш, що мій онук хво рий, то його треба лікувати, тому я ті rроші на дитину спрямую. Виправдатися у Свєти не вдалося, хоч вони й пробувала, щоб свої rроші повернулися назад до неї.