У маршрутці я почув, як одна пара лаялася, а коли справа дійшла до розл учення, я вирішив провчити їх як слід

Якось я повертався додому на маршрутці. День був цілком звичайним, я лише хотів якнайшвидше дістатися до дому, повечеряти і лягти спати. Щоб мені не було нудно, я зателефонував до свого друга і приготувався поговорити з ним до кінця поїздки, коли мою увагу привернула одна пара. Вони були дуже молоді, швидше за все, одруженими, але сварилися так, наче ворогували вже багато років.

Під час суперечки чоловік голосно сказав: -Все, мені набридло! Завтра подаю на розл учення. -Ну і подавай. Нарешті в будинку буде тиша та спокій. Я вирішив трохи розрядити атмосферу. Просто мені було цікаво, як вони відреагують на мої слова. Тому почав розповідати другові: -Антоха, слухай. Щойно одна дуже гарна дівчина звільнилася. Думаю, зараз попрошу номер телефону, а ввечері запрошу її на побачення.

Молоді замовкли, а потім дівчина подивилася на свого хлопця, потім на мене, і мило посміхнулася. Далі, щоб позлити свого чоловіка, вона пересіла на вільне місце. Але чоловік підвівся, підійшов до своєї дружини і міцно її обійняв. Я встав, бо була моя зупинка, пройшов повз пару і сказав: — Бажаю вам прекрасного сімейного життя. Ми посміхнулися одне одному – і я вийшов зі спокійною совістю.