Чоловік повертався з роботи — і від нього несла не моїми парфумами. Але завжди відповідав, що це мої фантазії. Так тривало майже три роки, і тут на роботі до мене підійшла молода, красива дівчина і представилася коханкою мого чоловіка

Я з чоловіком познайомилась в інституті, ми вчилися з ним в одному вузі, на одному курсі, тільки факультети були різні. Була студентська вечірка, там ми і познайомилися, обмінялися номерами телефонів і почали зустрічатися. Перед самим закінченням ми разом з ним орендували квартиру і стали жити разом. Потім подали заяву в ЗАГС і через три місяці ми стали чоловіком і дружиною. Нас запросили на роботу на завод — мене бухгалтером, а чоловіка інженером туди ж. Через три роки ми взяли квартиру в іпотеку; квартиру ми брали відразу велику, щоб було місце і нам, і нашим дітям. Було дуже важко, але ми ж були молоді, нам було все не по чому. Коли нам залишилося платити п’ять років за іпотеку (ми її брали на 10 років), у нас народилася дочка. Нашому щастю не було меж. Після декрету дочка пішла в дитячий сад, я вийшла на роботу і мене призначили заступником головного бухгалтера заводу. Зарплата у мене виросла в кілька разів, тепер я заробляла більше чоловіка і ми змогли набагато раніше закрити іпотеку.

Тепер ми могли собі дозволити їздити у відпустку до моря, могли жити і купувати зараз ті речі, на які я раніше тільки дивилася. Потім дочка пішла в школу, я працювала, чоловік теж працював, але я стала помічати, що він часто став затримуватися на роботі. А коли приходив додому, від нього несла не моїми парфумами. Але коли я починала говорити йому це, він завжди відповідав мені, що це мої фантазії. Так тривало майже три роки, і тут на роботі до мене підійшла молода, красива дівчина. Вона сказала, що є коханкою мого чоловіка, що вона чекає дитину, і що мій чоловік хоче піти від мене, але їм нікуди йти, і вона попросила мене звільнити їм квартиру. Коли чоловік прийшов додому, я зібрала йому валізи і сказала: «До мене сьогодні підходила твоя улюблена жінка, вона мені все розповіла, але вона хоче, щоб я звільнила вам квартиру. Так ось, мій дорогий, я навіть не подумаю цього робити. Чи не залишиш дитині квартиру — пущу по світу. Квартиру продамо, я заберу собі гроші за свою частину і за частину дочки, а тобі віддам третю частину.

Ти нічого не купиш на неї, так що віддай свою частину квартири мені, так буде справедливо, а я не буду подавати на аліменти ». Чоловік відповів: «Я згоден на твої умови, завтра підемо і оформимо всє юридично. Зрозумій ти мене, я не можу більше тебе любити, ти ж моя ровесниця, а мені хочеться любити молоду, сильну і красиву жінку. Спасибі, що ти мене розумієш «. Ми на наступний день пішли і все оформили через юриста. Ми з чоловіком розійшлися. Дочка сильно переживала відхід батька з сім’ї, вона хотіла з ним спілкуватися, але його нова дружина її вигнала, коли дочка пішла до батька в гості. З тих пір пройшло два роки; чоловік почав приходити до мене і проситися назад, але це вже було неможливо: у мене вже був чоловік, і я збиралася за нього заміж.

Моя дочка з ним дуже дружить, у них хороші відносини. А друга дружина мого колишнього чоловіка, коли зрозуміла, що я не збираюся їхати зі своєї квартири, то просто вигнала свого коханого чоловіка і сказала: «Я думала, що ми з тобою будемо жити в твоїй квартирі, а ти все залишив їй, ось тепер йди до неї і живи з нею ». Чоловік пішов із заводу, ця дівчина теж звільнилася; де вони живуть і ким працюють — мені особисто не цікаво. Він отримав те, що хотів: молодицю, але утримати її не зміг. Але це вже не мої проблеми; найголовніше, що в моїй родині зараз все добре. У мене є людина, яка любить не тільки мене, а й мою дочку.