Вийшла я заміж за бідного хлопця — 7 років тому. Всі рідні і друзі сміялися наді мною, а зараз, коли нас бачать, то ховають очі

Я знаю, що у сучасних дівчат високі вимоги до своїх майбутніх чоловіків. І в основному вони фінансового плану. А комусь дуже важлива і зовнішність.У мене теж були свої вимоги до нареченого.Для мене було дуже важливо, щоб він не пив. Я знаю, що це таке. І не хотіла псувати життя собі і майбутнім дітям.Це для мене була головна вимога, але не єдина.Мені хотілося добру, віддану, працьовиту і відповідальну людину. Ну і, звичайно, щоб між нами була любов.На той момент якихось вимог до матеріальної частини нареченого не було зовсім, мені було неважливо, чи є у нього квартира, гроші, машина, на скільки забезпечені у нього батьки і т.д.Напевно, мене мало цікавили фінанси, тому що я сама з дуже бідної сім’ї.

Мама виховувала нас з братом одна, і жили ми дуже скромно.І я знайшла такого. Вірніше, він сам мене знайшов. Зустрічалися ми рік.За сучасними мірками він був бідний. Ріс він у багатодітній сім’ї, де було 6 дітей, відслужив в армії. Працював за фахом. Жив у великому батьківському домі з братом і мамою (інші брати і сестри вже мали свої сім’ї).Через рік ми зіграли скромне весілля, запросили тільки найближчих. І почали жити.Перші півроку ми притиралися один до одного. З’явилися невеликі розбіжності і моменти ревнощів. Ми все це обговорювали, і все налагодилося.Потім у нього померла мама. Я перший і єдиний раз бачила його сльоз.Потім у нас стали народжуватися діти. Він влаштувався на іншу роботу, абсолютно не по його спеціальності.

Зараз він невеликий начальник на харчовому виробництві. Зарплата набагато більше, ніж на початку нашого сімейного життя.Ми довгий час орендували житло і ось недавно купили своє. Жити в своєму, це, звичайно, добре.У нас не ідеальна сім’я. Є труднощі, як в будь-якій сім’ї.Але, я вважаю, головне, щоб всі рідні були живі і здорові, а все інше точно можна вирішити.Ми разом 7,5 років і я можу сказати, що я вийшла заміж саме за свою людину. І вже в шлюбі полюбила його ще більше.Я можу покластися на нього в будь-якій ситуації, я бачу як він любить мене і дітей, за них мені спокійно.

Ми не багаті, якийсь такий «середнячок», але ми ні у кого грошей не просимо і боргів у нас теж немає (крім невеликої іпотеки).У мене є знайома, яка вийшла за більш заможного хлопця. І все у них начебто є, а вона живе в постійних нервуваннях!Він часто випиває, ходить всюди без неї, а вона підозрює його в зрадах. Вона каже, що якби він добре не заробляв, давно б пішла від нього. Та не хоче залишитися одна з 2 дітьми і без грошей.Я б на таких нервах постійно жити не змогла. Для мене важливий світ в родині і впевненість у своєму чоловіку.Всім бажаю тільки щирих відносин, люблячого чоловіка і здорових діток! І щоб все це не залежало від кількості грошей!