Одного разу чоловік без попередження прийшов додому раніше звичайного. Йому відкрилася така картина: його сини сидять на підлозі і плачуть

Нещодавно Денис зустрів свого приятеля Максима, з яким не бачилися п’ять років. Він кудись поспішав, і вони домовилися зустрітися ввечері, поговорити. Адже раніше були товаришами «не розлий вода». Тому Денису цікаво, як складалося життя товариша за ці п’ять років. Про себе розповісти також. Раніше вони розповідали один одному всі таємниці. Вже потім віддалилися, коли Максим вперше одружився. Увечері чоловіки зустрілися в той час, коли домовлялися. Їм є що розповісти один одному. Денис почав з себе. Він розповів, що два роки тому одружився. При чому, коли вперше зустрілися з Оксаною, він на неї не звернув особливої уваги. Познайомилися, вечір провели разом, провів додому. Все. На ранок про неї навіть не думав. Через воскресіння випадково зустрілися в магазині. Зіткнулися в дверях. У Оксани з рук випав пакет, коли нагнувся допомогти зібрати, стукнулися лобами. З тих пір разом. Через півроку відсвяткували весілля.

І ось уже два роки, як щасливі разом. Чекають поповнення. Лікар каже, двійня. Ось такі справи. До речі, живуть в квартирі Оксани. Вона перед цим купила квартиру в кредит. Зараз виплачують разом. Скаржиться Денис, як буде виплачувати, коли нар одяться двоє діток. Це ж скільки всього треба? Чи не перелічити. Але чоловік сповнений оптимізму. Якось складеться. У Максима зовсім не все так безхмарно. П’ять років тому він одружився на багатій дівчині Олені. Здавалося, живи і радій. Коли у них наро дився перший син, Олена почала говорити, що не очікувала такого. Адже безсонні ночі, вдень сама, тільки ввечері Максим допомагає. Але того для дружини виявилося мало. Їй все стало не так. Чого хотіла, і сама не знає. Але сварки почали виникати на рівному місці все частіше і частіше. Через півтора року нар одився другий син. Чекали донечку, але так сталося. Після нар одження дитини Олена взагалі відмовилася дивитися за ними обома. Вимагала найняти няню. Але у Максима невеликий статок, няню оплачувати нічим. Батьків дружини просити не став, самі впораються, думав. Так і розривався між роботою і сім’єю. Але Лена чим далі, тим нахабніше себе вела. Навіть коли Максима не було вдома, вона спокійно залишала малюків одних. Таке довго тривати не могло.

Максим викликав батьків Олени, і розповів про її поведінку. На його подив, вони підтримали свою дочку, немов їй потрібен відпочинок, і не потрібні діти. Тому на розлучення вона подасть сама. В якості відступних виплатили Максиму немаленьку суму грошей. Так він залишився один з двома дітьми на руках, але з фінансами, якими потрібно правильно розпорядитися. У цей час чоловік шукав няню для своїх дітей. І знайшов. Тетяна прийшла за оголошенням. Максиму сподобалася жінка. Він прийняв її. Але була умова, у неї самої двоє дітей, то щоб вони також перебували з нею. Максим погодився. Тим більше, що ті дні він провів удома і спостерігав, як Тетяна справляється зі своїми обов’язками. І як поводяться її діти. Адже вони старше дітей Максима. Але боявся даремно. Діти доглянуті, все тихо мирно. За ті гроші, що йому дали батьки Олени, Максим почав свій бізнес. Вкрай стурбований, вдома бував не часто. З Тетяною склалися добрі дружні стосунки.

Тому через деякий час запропонував їй одружитися. Жінка погодилася. Гарний будинок, красивий чоловік, з маленькими дітьми ладнає. Тим більше, що йти їй нікуди. Все здавалося добре. Максим радів, що є на кого залишити дітей, якщо буде у від’їзді. Прожили рік. Одного разу чоловік без попередження прийшов додому раніше звичайного. Йому відкрилася така картина. Його сини сидять на підлозі і пл ачуть. Таніни діти дратують їх, при тому, штовхаючи. Максим зупинив безлад, який творився, і подзвонив Тетяні. Як завжди сказав, що їде додому. Вона відповіла, що ставить розігрівати вечерю. Поки чоловік приїде, у неї все буде готово. Максим здивувався, але вигляду не подав. Через кілька хвилин Тетяна влетіла в будинок і побачила чоловіка. Вона почала виправдовуватися, але це вже зайве. Через місяць їх розвели. Більше жінкам Максим не довірить своїх дітей.