Дідусь знайшов 95000 доларів, які схо вала його дружина. Але коли дізнався, звідки вони, то був відразу աо kований

За 60 років спільного життя чого тільки у них не було. Кожен може сказати іншому що завгодно і вже нічим не здивувати.І начебто всі таємниці вже були розкриті, але один скелет у шафі все ж ховався. На найвищій полиці в шафі стояла коробка середніх розмірів.Її поклала туди літня бабуся. Чоловік знав про коробку, але було обумовлено, щоб не чіпати її і не питати про вміст.

Чоловік вже й думати забув про цю коробці. Але одного разу жінка серйозно захворіла. Прогноз був невтішним.Чоловік став забиратися в будинку, розкладаючи речі по своїх місцях. Помітивши коробку, він вирішив разом з нею вирушити до дружини. Але, в свою чергу, він зважився розкрити таємницю цієї коробки.Розкривши коробку, чоловік був шокований. $ 95000 були акуратно складені в коробці. Крім грошей в ній лежали 2 ляльки, які не викликали особливої уваги. Чоловік був приємно здивований, і в той же час у нього було безліч питань.

Ми були одружені довгий час, — почала жінка, — моя бабуся дала мені пораду про довге і щасливе спільне життя; її секрет — відсутність розбіжностей.Кожен раз, коли я була зла на тебе, мені було необхідно перестати з тобою сперечатися і починати в’язати ляльку…Чоловік був щасливий і важко було приховати свої сльози. У коробці було 2 ляльки, а це значить, що за довгі роки старенька злилася на нього всього 2 рази.«Кохана, — сказав він, — я зрозумів, чому в коробці дві ляльки, але звідки взялися всі ці гроші? Ооо … — відповіла вона, — це гроші, які я накопичила від продажу інших ляльок ».