Чоловік хотів піти від мене до ко ханки але в підсумку та виявилася проти цього рішення.

Я заміжня вже дванадцять років. Мені сорок п’ять, чоловікові сорок один. І приблизно років сім тому у нього розвинулися відносини на стороні. Вони то розлучалися, то сходилися, але зараз знову відновили відносини. У нас двоє чудових синів. Одному сім, а іншому скоро виповниться одинадцять. У к оханки мого чоловіка дітей немає, хоч вона і значно молодший за мене. Сімейне життя у неї якось не склалося. Але відносини з моїм чоловіком, як ви вже зрозуміли, у неї тривалі і навіть стабільні. Не знаю, як я до це дійшла, але треба визнати, що в нашу сім’ю вона влізти ніколи не намагалася. І спроб відвести чоловіка теж не було. Але одного разу чоловік приходить додому, і заявляє мені, що його ко ханка ва гітна двійнятами!

Хоч я і намагалася з усіх сил спокійно ставитися до його постійним відвідуванням до неї, але тут і моє терпіння лопнуло. Знаєте, всьому є межа. Це було сказано так, ніби є нормою. Потім мій чоловік забив фінальний цвях. Сказав, що збирається йти від мене, але дітей кидати не буде і забезпечить їх усім, чим потрібно. Говорив, що любить і наших дітей, і її дітей теж. Потім я дізналася, що сама вона зав агітніти не могла, тому зробила ЕКО від мого чоловіка. Тепер він відчуває себе винуватим. Винуватим за те, що приховав від мене плани к оханки. У всьому іншому він просив не нагнітати обстановку, адже я прекрасно про все знала. Я була просто в сказі. Правильно кажуть, що себе поважати треба і зради терпіти не варто. Я вирішила зустрітися з цією жінкою і спокійно поговорити.

К оханка його розповіла мені свою історію. Як вона була заміжня і шлюб її виявився дуже невдалим. І що зараз її все влаштовує. Вона вважає ідеальним варіантом нічим не обтяжливі стосунки і приходить тато для своїх майбутніх дітей. Сказала, що мені нема про що турбуватися і запропонувала не ускладнювати ситуацію. Каже, мовляв, залишимо все так як є. І що фінансової допомоги вона не потребує, тому грошей тягти не буде. А материнський інстинкт реалізувати хочеться. Просила не сприймати все в штики, а ставитися до цього так, ніби мій чоловік просто став донором. Я ще не вирішила, що буду робити. Може потерплю трохи заради дітей. Не знаю. І що найдивніше, немає ненависті до к оханки. Вона виявилася дуже навіть приємною жінкою. Але ось вибрала собі для щастя такий дивний шлях.