Любов з першого уроку. Дивовижна історія костянтина і олени, яка не залишила байдужим жодного читача

Олена і Костянтин вперше побачилися, коли їм було по сім років. Абсолютно випадковим чином вони обидва потрапили в 1-й «В» клас – у групу дівчаток, де знаходилася і Лена забули при розподілі, і тоді класна керівниця 1-ого «В» відвела учнів до свого класу. Через кілька шкільних років Костя все-таки зібрав всю волю в кулак і передав ко ханій маленьку, милу записочку, в якій зізнався у своїх почуттях до Оленці. До того моменту зако ханим було всього по 12 років. З 6-го класу вони почали проводити більще часу разом — гуляти і ходити в кіно, а в 8-м сіли за загальну парту. Олена згадує, що ніхто з їхніх однокласників не знущався і не дратував новоспечену пару, всі ставилися до відносин дуже трепетно і дбайливо, навіть вчителі ставилися до них з особливою ніжністю.

7 клас зіграв важливу роль в їхньому майбутньому сімейному житті — тоді 13-річні хлопці вирішили, що обов’язково одружаться, і Костя навіть зробив обручки з мідних цвяхів. Звичайно, надіти їх було неможливо, але цей подарунок до сих пір займає особливе таємне місце в сер ці Олени. Як це часто буває, останній дзвінок міг би розвести зако хану пару, тому що Лена вступила до університету, що знаходиться зовсім в іншому місті, але відстань тільки посилило і без того сильні почуття молодих. Незважаючи на те, що молоду пару розділяло чотири години їзди на автобусі, вони зустрічалися раз в кожні два тижні — або Лена їздила до нього, або Костя до неї.

Але перевірка на міцність почуттів на цьому не закінчилася — в 1987 році Костянтина призвали в арм ію. Попереду було два роки розл уки, зако ханих вже розділяло болі сних 10 годин на поїзді. Але навіть це не могло послабити любов між зак оханими. За весь час слу жби Олена приходила до свого молодого чоловіка вісім разів. Костянтин закінчив с ужбу в 1989 році, і з тих пір зако хані не розлучилися — іх Весілля відбулося 15 лютого наступного року. Олена каже, що якби вони тоді знали про День святого Валентина, то одружилися б на день раніше, але це її аніскільки не засмучує, тому що в наступному році вони будуть відзначати 30-річчя спільного життя, а у вересні вже їх дочки виповниться 30 років. Любовні історії — це завжди красиво, але деякі з них здатні дивувати і зігрівати навіть самі черстві сер ця.