Познайомитись З Однією Індіанкою, Яка Не Їла Ні Разу В Житті. З Самого Народження

Що ж, тепер ви це зробили. Зустрітися з Манджу Дхаррой, 26-річною жінкою з Індії, яка не переносить тверду їжу і з народження живе на рідкій дієті. Під рідиною ми маємо на увазі молоко, чай і воду. Вона споживає від чотирьох до п’яти літрів молока в день.У Манджу є захворювання, зване ахалазії, яке є розладом стравоходу. Стравохід — це м’язова трубка, яка переносить їжу з рота в шлунок. В кінці стравоходу знаходиться м’язове кільце, зване нижнім стравохідним сфінктером, яке розслабляється, коли людина ковтає. Коли у людини ахалазія, нерви, які контролюють зазначений сфінктер, не функціонують належним чином. В кінцевому рахунку сфінктер не може розслабитися і залишається стислим.

Для виправлення цього стану часто потрібне хірургічне втручання.Так що ж відбувається, коли Манджу їсть тверду їжу?»Якщо я щось з’їм, мене вириває, і я відчуваю себе дуже, дуже погано. Тепер я відчуваю страх, коли дивлюся на тверду їжу «, — говорить Манджу.Бхагваті Дхарра, мати Манджу, каже, що вона не турбувалася про стан Манджу, поки їй не виповнилося два роки. Вона намагалася годувати дочку рисом і хлібом, але врешті-решт її просто нудило. Бхагваті спочатку подумала, що її дочка вибаглива в їжі, але потім зрозуміла, що та, можливо, хвора. Вони відвезли Манджу до різних лікарів і спробували кілька методів лікування, але ніщо не допомогло поліпшити її стан.

Педіатр в Джайпурі пояснив, що стан Манджу можна вилікувати хірургічним шляхом, і порадив родині проконсультуватися з фахівцем. Однак через фінансові обмеження вони не можуть дозволити собі ні того, ні іншого. Замість цього вони вклали гроші в корову, яка допоможе забезпечити Манджу молоком.Г-жа Дхарра виглядає здоровою, незважаючи на обмежену дієту.Манджу вище середньої індійської жінки і виглядає здоровою, але насправді вона страждає від болю в животі. Але,незважаючи на це, їй все одно вдається виконувати домашні справи. Вона одна з семи дітей — жоден з її шести братів і сестер не страждає ахалазії.Стан Манджу сильно вплинуло на якість її життя. Сподіваємося, вона скоро зможе отримати медичну допомогу, в якій, безсумнівно, потребує!